دلم خیلی گرفته. امروز روز خوبی برای رضا و خانوادش نیست. دیشب مادربزرگ پدر رضا فوت کرد و امروز صبح که به رضا زنگ زدم زیر تابوت رو گرفته بود. صداش گرفته و غمگین بود. علیرغم دیشب که داشت آهنگ همه چی آرومه رو می خوند. بعضی وقتا فکر می کنم که زندگی ما آدما چقدر پر از درد و رنجه. این حرفم به معنای ناشکری یا فراموش کردن روزهای خوب زندگی نیست، منظورم دیدن ناتوان شدن و مرگ عزیزانمونه. این جزیی از زندگی ماست ولی هیچ وقت نمی تونیم بهش عادت کنیم با وجودی که این راهیه که همه ما طی خواهیم کرد. وقتی به دست ها و صورت مادرم یا پدرم نگاه می کنم دلم پر از غصه می شه. شاید نتونید باورکنید ولی این بزرگترین ترس زندگیه منه.  این ترس تک تک لحظه های بیداری های شبانه منه و این باعث میشه که وقتی هم که می خوابم دائم کابوس های ناراحت کننده ببینم و صبح با چشم گریون و دل شکسته از خواب بیدار شم و خدا رو شکر کنم که یه خواب بود. فقط یه خواب. یعنی میشه همیشه خواب موند؟

پ.ن.١. بی بی پیروی رضا روحت شاد. چه روزیم دلت خواست که واسه همیشه بخوابی. روزی که همه دارن عزاداری می کنن. روحت با امام حسین محشور شه. آروم و راحت بخوابی.

پ.ن.٢. علی عزیزم که پنج سال پیش تو همچین روزایی تو یه روز سرد برفی ما رو ترک کردی و رفتی. پنجمین تولد ٢٠ سالگی ات مبارک که تو واسه ما همیشه ٢٠ ساله خواهی موند. روز رفتنت هر جا که باشم از حالی که یک دفعه بهم دست می ده و همون روز هم بهم دست داد، می فهمم چه روزیه. روحت شاد.

پ.ن.٣. رضای خوشگل من که یه کمربند جبار رو دستت نشون داری و من عاشقشم و هر لحظه که بهشون نگاه می کنم آرزوم برآورده میشه، خیلی دوستت دارم. وقتی غصه می خوری منم دلم پر از غصه میشه. ایشالله از این به بعد همش شادی باشه برات و در ضمنن من واسه تولدت که در راهه روزشماری می کنم که بدویی بیای پیشم. دلم برات تنگ میشه.

پ.ن.۴. پیشنهاد می کنم آهنگ وبلاگ رو گوش کنید. آهنگ فیلم خیلی دور خیلی نزدیکه.

پ.ن.۵. ...

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غزالی

من وحشت دارم واسه از دست دادن والدینم و گاهی خیلی عذاب میکشم اما الان اینقدر غرقم تو اندوه خودم که هیچی حس نمیکنم کرخت و بی حس و هر لحظه در ارزوی یک خواب ابدی

سکینه

آخییی.... تسلیت می گم[ناراحت] دلم خیلی گرفته... می تونم روزها گریه کنم

اسی و همسرش

کسی که به هر دو جهان ایمان واقعی داشته باشه، دوری عزیزان رو خیلی احساس نمیکنه .با هدیه فرستادن برای رفتگان که از همه ی پست های دنیا هم سریع تر میرسه خودشو آروم میکنه.

غزاله

عزیزمی کدوم پستم اشکتو در آورد گلم؟؟؟ یاسی دوست دارم

سمیرا

هر که با مرغ هوا دوست شده خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود

مشدی

سلام ممنون که سر زدی [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل]

مشدی

از این که جوابمو دادی ممنونم. چشم سلامتو بهش میرسونم. امیدوارم باز بهم سر بزنی. گلگلگل بای گلگل